Elçin ÜNLÜ, Kurumsal Eğitmen ve Mentör

Elçin ÜNLÜ, Kurumsal Eğitmen ve Mentör

Elçin ÜNLÜ, Kurumsal Eğitmen ve Mentör


Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretimi, Eğitim Yönetimi ve Denetimi iki Yüksek Lisans , Atatürk Üniversitesi Çocuk Gelişim, Maltepe Üniversitesi İşletme eğitimlerini alan Elçin Ünlü İzmir doğumludur. 
 
 İş hayatına, Mikro EL Cerrahi Hastanesi’ nde Yönetim Kurulu  Asistanı olarak başladı. Daha sonra, Uluslararası bir firma olan TÜRK HENKEL  A.Ş ‘nin İzmir ve  Ankara Fabrikaların da  Tedarik Zinciri -Satın Alma  Uzmanı olarak çalıştı. Fabrika’nın yurtiçi - yurt dışı projelerinde görev aldı. Uluslararası kurumsal oyunlarda, katılmış olduğu kürek takımı ile Türkiye 1.liği – 2.liği ve dünya 2.liği dereceleri olan Elçin Ünlü,  2008 yılında Hollanda ve Almanya ‘da  çocuklar ve aile ilişkileri üzerine çalışmalar  yaptı ve eğitimlere katıldı.
 
Elçin Ünlü, 2010 yılında İngiltere’de çalıştı, daha sonra da Türkiye ‘de sektöründe lider Teleferik ve Kimya şirketlerinin, Netsis ve Sap Projelerinde Sorumlu olarak yer aldı ve firmaların çalışma sistemleri üzerine uzmanlaştı. 
 
Kişisel gelişim alanında yerli ve yabancı birçok firmadan Liderlik, Nlp, Koçluk, Eğiticilik Eğitimi  ve İletişim eğitimleri almış ve koçluk alanında uzmanlaşmıştır. 
 
Koçluk Platfotmu Derneği Denetim üyesidir. AC(Association for Coaching) üyesi olan Elçin Ünlü Türkiye'de AC yapılanmasında Araştırma ve kurumsal Liderlik yapmaktadır. Anka Koçluk'un kurumsal projelerinde mentörlük yapmaktadır.
 
İlgi alanları arasında Briç, Go, Ebru Sanatı, Rüzgar Sörfü ve Doğa gezileri vardır.