Erhan PINAR- Belgelendirme ve İş Geliştirme Müdürü

Erhan PINAR- Belgelendirme ve İş Geliştirme Müdürü

Erhan PINAR- Belgelendirme ve İş Geliştirme Müdürü
 1976 İzmir doğumlu olan Erhan PINAR, İzmir Anadolu Dış Ticaret Lisesi ve Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden 2.lik derecesiyle mezun oldu.  Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Commercial Union Sigorta AŞ İzmir’de Hasar Bölümünde ve daha sonra Türk Tuborg-Carlsberg AŞ’de Bayi Satış Yönetmeni olarak Ege’deki birçok bayilik bölgesinde çalışmıştır. En değerli bölge ödülüne layık görülmüş ve yeni yapılanmakta olan bayi otomasyon sisteminin gelişmesinde etkin görev üstlenmiş, eğitimler vermiş, bayi sorunlarının çözümünde rol almıştır. 2008 yılından itibaren Ankara’ya taşınan Türk Henkel A.Ş. firmasında fabrika lojistik bölümünde çalışmaya başlamış, aynı firmada Mühendislik - Teknik Satın Alma bölümünde iş hayatına devam etmiştir. Bu bölümde de yılın tesisi seçilen fabrikanın en değerli bölümü ödülünü almıştır.  2014 yılında Anka Koçluk’ta ailesine katıldı.

Almış olduğu eğitimler arasında, Zaman Yönetimi, Eğitici Eğitimi, Takım Çalışması, Satışta Koçluk Becerileri, ISO eğitimleri, İç tetkik eğitimleri vardır. Aynı zamanda Anka Koçluk’ta Bütünsel Yaşam Koçluğu sertifika programını tamamlamıştır. 2007’de okçuluk sporuyla ilgilenmeye başlayan Erhan Pınar 2012 yılında lisansını almıştır. Rüzgar sörfü, yüzme, yürüyüş, amatör balıkçılık, sevdiği sporlar ve hobileri arasındadır.
 
Evli ve bir çocuk babası olan Erhan Pınar, insanlara beklentilerinden daha üst düzeyde hizmet sağlama misyonuyla, mutluluk ve sevgi dolu bir dünyada yaşamayı amaç edinen kişilere yol arkadaşlığı etmektedir. Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.’nin Belgelendirme ve İş Geliştirme Müdürü olarak çalışmaktadır ve kurumsal projelerde mentörlük yapmaktadır.