Koçluk Webinarı

Koçluk Webinarı

Koçluk Webinarı

WEBINARIN AMACI

Denge Webinarı koçluk programına katılmak ya da hizmeti almayı düşünen ancak öncesinde koçluğu deneyimlemek isteyen bireylerin karar vermeden önce Anka Koçluk ailesi ile tanışması, program metotlarını öğrenmesi için düzenlenir. Kişiler webinarda kendi değerlerini keşfederek yaşam dengelerini koçluk araçları kullanılarak gözlemleme fırsatı bulurlar. Ayrıca koçluk hizmetinin ve programlarının kendi değerleri ve hedefi ile olan uyumunu sorgularlar.

WEBINARIN MODELİ: Webinar koçluk araçları kullanılarak zoom platformu uzerinden uzaktan bağlantı ile verilir. Ayda bir gün Perşembe akşamları 19:30-20:30 saatleri arasında gerçekleştirilir.  Webinar  ücretsizdir ve sonunda kişilere katılım belgesi dijital ortamdan gönderilir. Webinara kişiler sadece bir defa katılabilmektedirler.

Webinarımıza katılmak istiyorsanız Anka Koçluk ofisini arayarak uzaktan bağlantı linkini talep edebilirsiniz.   0312 439 05 13 

Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.