Eğitim Yöneticileri için Liderlik ve Etkili İletişim

Eğitim Yöneticileri için Liderlik ve Etkili İletişim

Eğitim Yöneticileri için Liderlik ve Etkili İletişim

PROGRAMIN AMACI:

Lider bir eğitim yöneticinin sistem bütününe yönelik denge sağlaması için gerek kendi iç dünyasına ‘bireysel’ olarak, gerekse de takımın bütününe(öğretmen-öğrenci-veli işişkisine) ‘sistemsel’ olarak liderlik yapabilmesi çok önemlidir. Etkili İletişim ve Liderlik Eğitimi, eğitim yöneticilerinin yeni kuşak çalışanlarının beklentileri doğrultusunda liderlik becerilerini kazandırmayı hedeflemektedir. 

PROGRAM KAZANIMLARI:

Yeni kuşak öğretmen ve öğrencilerle etkili iletişim kurmak,
Farklı Liderlik Stillerini Öğrenmek,
Yönetim kalitesinde yükselme,
İş sonuçlarının iyileşmesi,
Zor Veliler ile Başa Çıkabilme,
Etkili ve ikna edici iletişim kurmak,
Ekibin değerlerini çıkarabilmek, değerlerle motive edebilmek.

Eğitim Sloganı: “İnsanlar yönetilmez işler yönetilir, İnsanlara liderlik edilir”

PROGRAM MODELİ: Eğitim toplam 2 gün, 16 saattir. Eğitimlerde grup çalışmaları ve oyunlar araç olarak kullanılmaktadır. Katılımcı sayısı en az 8 en fazla 16 kişidir. Eğitim sonunda kişilere katılım belgesi verilir.

PROGRAM EĞİTMENLERİ:
Profesyonel Koç, Gökçe PINAR

Programın etkin sonuç vermesi için kurumunuzun iklimine uygun hale getirilmesi önemlidir. Bu program ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ihtiyacınızı anlayabilmemiz için lütfen yetkililerimizden ön görüşme talep ediniz.  0312 439 05 13

Sizi aramamızı tercih ediyorsanız, iletişim menüsünden ya da ekranınızın sağındaki "Bilgi Almak istiyorum"u tıklayarak, iletişim bilgilerinizi girmeniz durumda 24 saat içinde size ulaşacağız.