Gökçe PINAR - Kurucu Koç, Yönetim Kurulu Başkanı

Gökçe PINAR - Kurucu Koç, Yönetim Kurulu Başkanı

Gökçe PINAR - Kurucu Koç, Yönetim Kurulu Başkanı

 

Yönetici ve Takım koçluğu yapmakta olan Gökçe PINAR, Ankara doğumludur ve İzmir´de büyümüştür. Üniversite öğrenimini Ege Üniversitesi, Celal Bayar ve Anadolu Üniversitelerinde; İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Sosyoloji üzerine gören PINAR, dünyanın en prestijli koçluk platformlarından olan Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) ‘nun Türkiye'deki en genç MCC(Master Certified Coach) ünvanlı koçu ve Association for Coaching (AC)in akredite Koç Süpervizörüdür.

İnsanların yaşamlarına sevgiyle dokunup, yaşam kalitelerini farkındalık ile geliştirerek, sevgi ve bilgisini büyütmeyi misyon edinen Gökçe PINAR, 2010 yılından bu yana profesyonel olarak koçluk yapmaktadır. Kayıtlı olarak 2.980 saatlik koçluk deneyimi, 5.600 saatlik kurumsal eğitim ve koç eğitmenliği deneyimi, koçluk alanında 760 saat mentorluk ve süpervizyon deneyimi bulunmaktadır. Koçluğun Türkiye’de yasal olarak meslek olma sürecine katkıda bulunmuş ve 2013 yılında meslek olarak kabul edilen koçluk mesleğinin ilk Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu olan Anka Koçluk A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı yürütmektedir.

2001 yılında profesyonel çalışma hayatına Henkel’de başlayan Gökçe PINAR uluslararası şirketlerde satın alma, tedarik zinciri, mentörlük ve eğitmenlik deneyimlerine sahiptir. 2011 yılında Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.’yi kurmuş ve 2015-2020 yılları arasında Association for Coaching’in Türkiye yapılanmasında İletişim Başkanlığı görevi sürdürmüştür.

Sosyal sorumluluk alanında çocuklar ile ilgili hazırladığı üç projesi ödül almıştır. Uluslararası kurumsal oyunlarda, katılmış olduğu kürek takımı ile Türkiye birinciliği, ikinciliği ve dünya ikinciliği dereceleri vardır. ICF, AC, EMCC, Uzman Koçlar Derneği, Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, Greenpeace ve Aile Danışmanları Derneği üyesidir.

Ankara’da yaşamakta olan Gökçe PINAR, 39 yaşındadır, 16 yıldır evli ve bir kız çocuk annesidir.

Twitter, Facebook, Instagram, Lİnkedin: Gokce Atespinar

Youtube Kanalı: AnkaKocluk