Merve HOŞVER- MINDFULNESS Eğitmeni, Mentör

Merve HOŞVER- MINDFULNESS Eğitmeni, Mentör

Merve HOŞVER- MINDFULNESS Eğitmeni, Mentör


Merve Hoşver lisans ve yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra çalışma hayatına Avusturya’nın Viyana şehrinde başladı. Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra uluslararası eğitim kurumlarında eğitmenlik görevini sürdürdü.


ICF ve AC onaylı Profesyonel Koç olan eğitmen; Bütünsel Yaşam, Eğitim, Sistemik Takım ve Lider, NLP, Sporcu Performans ve Motivasyon, ve Mindfulness Koçluğu alanlarında farklı yaş gruplarından birçok kişi ile çalışma fırsatı yakaladı. Anka Koçluk bünyesinde ICF onaylı koçluk eğitimleri vermektedir. Profesyonel anlamda koçluk mesleğine devam etmek isteyen koçlara mentörlük yapan eğitmen, şirketlerde kurumsal eğitimler vermektedir. 
Mindfulness serüvenine başladıktan sonra hem yurt dışından hem yurt içinden çeşitli Mindfulness Eğitmenlik eğitimleri alarak kendini bu alanda geliştirmeye odaklandı.


Yetişkinler için Mindfulness Metodu ile yaşamında bütünsel bir dönüşüm yaratmak isteyen kişilere 8 haftalık yüz yüze ve online eğitim grupları açmaktadır. Mindfulness’ı Hollanda eğitim müfredatına yerleştiren Eline Snel’in 4-8, 8-12 ve 12-16 yaş arasındaki Çocuklar ve Gençler için Farkındalık Programına dahil olan eğitmen, aldığı Ebeveynler için Mindfulness, İş Yerinde ve Okullarda Mindfulness, Öz Şefkatli Farkındalık, MBSR, MBCT, Sanat Terapisi ve Montessori Eğitmenlik eğitimlerinde öğrendiği metotları çalışmalarında çeşitlilik sağlamak adına kullanmaktadır. 


NeuroSystemics Care programına dahil olan eğitmen sinir sistemi güçlendirme grupları ve bireysel seanslarla bireylerin dayanıklılık ve farkındalık yolculuğuna uygulayıcı olarak eşlik etmektedir. Mindfulness Koçluğu sertifika programının eğitmenliğini yapmaktadır.