Filiz VANCI - Yönetim Temsilcisi

Filiz VANCI - Yönetim Temsilcisi

Filiz VANCI - Yönetim Temsilcisi
1969 Elâzığ doğumlu olan Filiz Çiğdem Vancı ilk ve orta öğretimini Tekirdağ’da tamamladı. Ankara Hacettepe Üniversitesinde Gıda Mühendisliği eğitimi sırasında insan ilişkileri ve iletişim alanlarına ilgi duyarak 3. sınıfta eğitimini bırakarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde lisans eğitimini tamamladı.

Kişisel gelişim alanında Ankara Akademimedia AŞ’de diksiyon ve etkili konuşma eğitimi, Anka Koçluk A.Ş’de AC (Association for Coaching) akredite Öğrenci ve Yaşam Koçluğu Eğitimleri, ICF (International Coach Federation) onaylı koçlar için NLP teknikleri eğitimi, Takım ve Yönetici Koçluğu Eğitimlerini tamamladı. 2017 yılı Nisan ayında Koç Seviye 6 kapsamında yetkilendirilmiş belgelendirme kuruluşu olan Anka Koçluğun açtığı Koç Meslek Belgesi sınavını kazanarak Türkiye’nin ilk Mesleki Yeterlilik Belgeli koçu oldu.

Sırasıyla Edirne Mamsan Gıda San. de kalite kontrol ve mikrobiyoloji laboratuvarları sorumluluğu, eşinin mesleği dolayısıyla bulunduğu Kars Anadolu Lisesi’nde ücretli İngilizce öğretmenliği ve TRT’de kısa bir süre dublaj(seslendirme), Ankara Başkent Turizm’de yurt dışı turlar satış temsilciliği, Erzurum Turizm ve Otelcilik Anadolu Lisesi’nde konaklama hizmetleri alanında ücretli öğretmenlik yaptı.

Halen profesyonel koçluk yapan Filiz Çiğdem Vancı Anka Koçluk Eğitim Danışmanlık Belgelendirme A.Ş.’ nin Yönetim Temsilcisidir.  Evli ve bir çocuk annesidir.